DİADERMİNE YÜZ YIKAMA KREMİ


Öncelikle her cilt ürünü herkeste aynı etkiyi göstermez. Yazıma bunu belirterek başlamak istiyorum. Birçok kişi başkasının denediği güzel diye anlattığı ürünü koşulsuz iyi gelecekmiş gibi gidip almakta. Ancak durum maalesef sanılan şekilde olmamaktadır. Benim cilt tipim karma ve akneye meyilli yapıdadır. Kendim için uygun olan ürünü bulmada ne yazık ki bir çok ürün denedim. En sonunda bir uzmandan yardım aldım. Aynı uygulamayı size de öneriyorum ama tabiki ürün denemeyi değil. UZMANDAN YARDIM ALMAYI.

Benim cildime bu ürün çok iyi geldi. Gözeneklerim açık ve beyaz noktalarımın çok olduğu bir dönemde tanıştım bu ürünle. Yeri geliyor makyajımı da çıkarıyorum yeri geliyor sabah aksam yüzümü temizlemek için de kullanıyorum.  Beni mest eden bir kokusu var. Kremsi yapısı yüzümü çizmiyor ve düzenli kullanımda etkisini çok iyi şekilde görüyorum. Şuan ikinci  kutudayım sanırım hep bu ürünü kullanacağım. Normalde bu markanın bir çok ürünün denedim ama yıldızımız uyuşmamıştı. Ancak bu ürün markaya karşı ön yargılarımı da kırdı.
Ürünün bendeki etkilerinden bahsedecek olursak, açık gözeneklerimi sıkılaştırdı, akneye meyilli cildimi kirden arındırarak akne oluşumunu azalttı ve oluşan akneler üzerinde küçültücü etkiler de oluşturdu. Ayrıca yüzümün yağ dengesini sağlamaya da yardımcı oldu.
Ürünle ilgili karşılaştığım tek sorun cildimi kurutması oldu. Normalde karma cilt tipine sağıp birisiyim. Göz çevrem, yanak içlerim kuru yapıda. Bu ürünü kullandıktan sonra güzüm gergin ve kuru oluyor. Sonrasında bir nemlendirici kullanarak sorunu çözüyorum. Ürün aslında tam yaz aylarına uygun. Çünkü yaz aylarında sıcak havaların, nemin ve yüksek güneş ışınlarının etkisiyle cilt daha çok yağlanmakta ve parlama yapmakta. Bu sebeple kuruma problemi oluşmamakta. İşte bu noktada bu ürün imdadımıza yetişip parlamayıda ortadan kaldırıyor aslında.
Ürünün en sevdiğim yanlarından birsi fresh kokusu. Şeftali kokuyor sanki. Ferah bir kokusu var ama bu içerisindeki özlerden kaynaklanmakta. Sevdiğim başka yanı ise krem yapıda olması. Yüzü çizmiyor yukarı doğru hareketlerle masaj etkisini rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Masaj yaparak gözenekleri derinlemesine temizlemiş oluyoruz böylelikle.
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Limon ve Maden Suyu Buzlu Tonik Olarak Nasıl Kullanılır? Cilt Bakımı

Tamamen Doğal ''Spumy Gül Suyu Tonik''

Bebeğimsin Himalaya